UG Konopiska ujawnił wysokość nagród

Urząd Gminy w Konopiskach ujawnił nagrody za 2015 rok przyznane za wybitną pracę kolejnych 14. pracowników urzędu. Nagrody wahają się od 129 zł do 1323 zł.

Najwyższą nagrodę otrzymała Halina Wolna, natomiast najniższą Marlena Krupińska.

Wystąpiłem też do urzędu o nagrody za 2016 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI

nagrody-za-2015Kategorie:

7 odpowiedzi na “UG Konopiska ujawnił wysokość nagród”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Z hutek ty będziesz wiedział, czym wyróżnili się ci pracownicy że otrzymali takie nagrody? Za co to?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Plujcie to później waszego komucha zamiast klepac po plecach będą sierpem i młotem wypalac:)

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   odpowiedź znawco

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A powiedz mi skąd ja mam to wiedzieć. Jak będziecie na zebraniu na Kopalni to zapytaj wiceprzewodniczącego RG, tyle lat przy korycie to wie wszystko. Zapomniałem że wy uważacie ludzi pracujących w gminie za nierobow. Oni już wiedzą co ich były pryncypal i jego poplecznicy o nich wypisują tutaj. Możecie płuc, tylko uważajcie bo wiatr wieje!

   0
   0
 2. Śnieżna kula pisze:

  A jaka nagrodę dostał rzecznik Wójta Jonczykd mi Janusz?

  0
  0
 3. A PODOBNO GMINA NIEMA PIENIĘDZY NAWET NA JEDNĄ TABLICE MEDIALNĄ DO SZKOŁY W KOPALNII JĄ NIE STAĆ!!!!!!!!!!!!! A ZA TE PREMIE BYŁY BY ZE DWIE .TO DNO A NIE WÓJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisze:

  A PODOBNO GMINA NIEMA PIENIĘDZY NAWET NA JEDNĄ TABLICE MEDIALNĄ DO SZKOŁY W KOPALNI JĄ NIE STAĆ!!!!!!!!!!!!! A ZA TE PREMIE BYŁY BY ZE DWIE .TO DNO A NIE WÓJT!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).