Tym razem nie było przecięcia wstęgi!

W lipcu na zlecenie gminy Konopiska została wyremontowana łazienka w budynku klubu sportowego GLKS LOT Konopiska. Remont kosztował 5000 zł. To doskonała okazja, do otwarcia odświeżonej łazienki. Dlaczego Wójt Jerzy Żurek tym razem nie przecinał wstęgi, tak, jak to było z 10m2 kotłownią w Korzonku? Dlaczego urząd o tym nie napisał?

Pytań na pewno jest więcej, a zawodnicy LOT-u mogą myć się w normalnych warunkach.

Remont wykonała firma budowlana Piotr Baur z Konopisk.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Tym razem nie było przecięcia wstęgi!”

 1. Antyglobalista pisze:

  Gdzie zdjencia z tej łazięki? Rusz tyłek panie gonsiorski i napisz coś sensownego. TAKI bulszit moje dziecko w 2 klasie podstawuwki napisze.

  1
  0
 2. Wyborca pisze:

  z tą kotłownią żuras przesadził

  0
  1
 3. sportowy pisze:

  Największe osiągnięcia zurka !!!!!!

  0
  1
 4. cisie pisze:

  taki mial kaprys

  0
  0
 5. sprostowanie pisze:

  brawo antyglobalista – wiadoma rzecz ze pismak

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).