Tylko do dziś można składać aplikacje na stanowisko Zastępcy Kierownika Referatu Gospodarki i Rozwoju

Tylko do dziś do godz. 16:00 można składać dokumenty w naborze na wolne stanowisko urzędnicze Zastępcy Kierownika Referatu Gospodarki i Rozwoju.

Szczegóły wymogów znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).