Tylko 172 tys. zł na sport w 2023 roku

Wójt Jerzy Żurek ogłosił wyniki konkurs ofert na realizację zadań sportowych w 2023 roku. Na dwa kluby zostały przeznaczonych łącznie 172 126,40 zł.

LOT Konopiska otrzymał z tej kwoty 156 126,40 zł, a ULKS Alex Aleksandria 16 000 zł.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Tylko 172 tys. zł na sport w 2023 roku”

 1. mieszkanka pisze:

  Czy jest gdzieś dostępny jakikolwiek dokument potwierdzający na co dokładnie zostały przeznaczone te środki ? domyślam się, że kasa będzie np. dla trenerów… lecz niemniej jednak to spore kwoty , więc jestem ciekawa na co będzie reszta kasy wydana. Płace podatki jak każdy i chciałabym się dowiedzieć na co min. moje pieniądze zostaną przeznaczone.

  5
  0
  • Baltazar pisze:

   Już Pani spieszę z odpowiedzią – pieniądze są przejadane. Do kwoty dotacji proszę doliczyć jeszcze składki które płacą rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia. Robi się spora kwota. O takiej kwocie mogą tylko pozazdrościć inne stowarzyszenia i w sumie kluby z okolicy pewnie też.
   Ciekawe czy jest szansa uzyskać takie informacje z gminy czy z klubu?

   5
   1
 2. mieszkanka pisze:

  Czy można prosić redakcję o udostępnienie sprawozdania finansowego z dotacji gminnej dla Klubów sportowych z naszej gminy? z poprzedniego roku. !
  Zapewne jest to gdzieś dostępne do ogólnego wglądu , przecież to są pieniądze publiczne wiec każdy powinien wiedzieć.
  Z góry bardzo dziękuję.

  6
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Zastanawia mnie jedno OK pieniądze są potrzebne ,ale za taką kwotę gdzie jest promocja Gminy.
   Jestem bardzo zły za to jak Włodarze Gminy potraktowani została Orkiestra która od wielu lat tylko ona promowała Gminę i nas mieszkańców.Mam nadzieję że ktoś za to odpowie.
   Z tego co słyszałem że nasza Orkiestra w tym roku leci za Ocean reprezentować Polskę i naszą miejscowość Konopiska.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).