Trwają konsultacje społeczne dotyczące bezdomnych zwierząt

Urząd Gminy Konopiska rozpoczął konsultacje społeczne w związku z opracowaniem projektu uchwały „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Konopiska”. Według informacji z BIP UG Konopiska, konsultacje rozpoczęły się wczoraj i miały potrwać do 21 stycznia 2022 roku (najprawdopodobniej to błąd i chodziło o 21 lutego 2022 roku).

Pisemne wyrażenie opinii wg załączonego formularza należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy Konopiska, pocztą elektroniczną na adres: kancelaria@konopiska.pl lub drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska. Formularz dostępny jest TUTAJ.

Na program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Konopiska, urząd przeznaczy 37 000 zł.

Projekt uchwały dostępny jest poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Trwają konsultacje społeczne dotyczące bezdomnych zwierząt”

  1. PA pisze:

    Czekam na konsultacje w sprawie wysokości wynagrodzeń, faktur ioraz nepotyzmu i innych rozrywek w gminnej budżetówce, bo w tych dotyczących bezdomnych zwierząt od 20 lat nikt nie wziął udziału. Może proponowane przeze mnie kogoś by zachęciły.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).