Trwa remont ulicy Stawowej

Kolejna ulica zostanie wyremontowana ze środków pozyskanych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z wniosku z 2011 roku. Gmina Konopiska wykonuje remont ulicy Stawowej w Konopiskach na długości 680 metrów. Wartość całej inwestycji wyniesie ok. 900 000 zł.

W ramach inwestycji, droga ta zyska nową nakładkę asfaltową. Planowane zakończenie prac jest na połowę listopada 2018 r.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Trwa remont ulicy Stawowej”

 1. Brygida pisze:

  to są te “trupy w szafie” jakie mu zostawił wójt Socha…. co ten Żurek by robił, żeby nie Socha…

  6
  5
 2. Dziki Sad pisze:

  Koń by uśmiał.

  2
  2
  • sam pisze:

   Koń już się śmieje, że nie potrafi wójt żadnej kasy uniujnej załatwić , tylko na plecach poprzednika robi nowe drogi. To cienki bolek nic od siebie nie dał gminie.

   8
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).