Trwa remont ulicy Stawowej

Trwają prace budowlane na ulicy Stawowej w Konopiskach, na którą gmina pozyskała fundusze z ministerstwa z wniosku złożonego w 2011 roku z tzw. powodziówek przez byłego Wójta Jerzego Sochę. Gmina Konopiska wykonuje remont ulicy Stawowej w Konopiskach na długości 680 metrów. Wartość całej inwestycji wyniesie ok. 900 000 zł.

W ramach inwestycji, droga ta zyska nową nakładkę asfaltową. Planowane zakończenie prac jest na połowę listopada 2018 r.

Poniżej kilka zdjęć z tej inwestycji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

11 odpowiedzi na “Trwa remont ulicy Stawowej”

 1. Wąsowiak pisze:

  Panie Gąsiorski, ma Pan portal informacyjny czy robi kampanie wyborcza dla Jerzego Sochy? Jeśli to kampania to pytanie czy za darmo? Zero potwierdzenia Pana słów. Drogę robi Żurek i to są fakty. Nie opublikował Pan nic aby udowodnić wątpliwa tezę że poprzedni wójt pozyskał te pieniądze, więc w mojej opinii informacja jest całkowicie niewiarygodna.

  14
  9
  • Obserwator pisze:

   Wasowiak, jak ty robisz bezczelną kampanię Żurkowi, kampanię opartą na kłamstwach i niedomówieniach to jest dobrze?
   Wniosek złożył w 2011 roku poprzedni wójt i to jest faktem!
   Jakie wnioski złożył, z pozytywnym skutkiem obecny wójt? jakie środki pozyskał dla gminy? ile pieniędzy spłynie z rozliczeń środków unijnych pozyskanych przez Żurka?
   Zero.

   7
   8
  • Wąsowiak pisze:

   Ja tu nie widzę tego wniosku w artykule. Widzę redaktora i każdy jego artykuł który wynosi pod niebiosa poprzedniego wójta. Myślę i wyciągam wnioski i przedstawiłem swoją opinię. Jak wyjdziecie poza kiosk i zapytacie ludzi to myślą tak samo. Fakt jest taki, że rządzi Żurek, od lat 4 i buduje drogę. I z tym faktem nic nie zrobisz. Ja nikomu kampanii nie robię a tym bardziej nie kłamie. Niedomówienia to tworzy Pan Gąsiorski który często pomija w artykułach fakty niewygodne dla jego zleceniodawcy

   8
   6
 2. Fasola pisze:

  Wąsowiak twoje kłamstwa smierdzą na odległośc. Zurek nic dla naszej gminy oprócz wysokich kosztów nie załatwił. stał się goncem i od wojewody odbiera pieniądze , które załatwił wczesniej Socha. Jak sam coś wymyslił z oczyszczalnią i kanalizacją to gmina bezpowrotnie przez Zurka straciła 420 tys. złotych za źle przygotowane projekty do marszałka. Można je wyrzucic tylko do KOSZA. TYLE POTRAFI GENIUSZ ZUREK!

  7
  6
  • Wąsowiak pisze:

   Nick masz idealny, jak Jaś Fasola i taki sam poziom tekstu który napisałeś. Wskaż gdzie składałem, bo cały twój wpis to bajki:)

   3
   6
  • jaś pisze:

   Wasowy wybierz się na na zebranie. W Aleksandrii wójt mówił jak kanalizacja i oczyszczalnia poszła sie j… bać , a znią 420 tys. złotych.Nie chcemy takiego wójta nieudacznika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   9
   4
 3. wasosz pisze:

  to wkoncu cos ten radny zrobil z wasosza tylko szkoda ze tylko dla siebie

  11
  2
 4. radca pisze:

  Powinno sie takiego włodarza pociągnąc do odpowiedzialności finansowej za szkody finansowe wyrządzone mieszkańcom gminy.

  6
  3
 5. Wyborca pisze:

  Już nie będzie radnym. Oszukał nas jak jego pan. Wieże chce nam na wsi pozostawić

  6
  0
 6. Waldi pisze:

  Pasowałoby sprawdzić czy wieże stawiane przez byłego wójta również spełniały wszelkie środowiskowe normy.
  Nikt tu nie dba o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
  Panie redaktorze kolejna sprawa do wyjaśnienia – wieże stawiane za obecnego i byłego wójta.

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).