Trwa budowa chodnika w Hutkach

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie rozpoczął budowę prawie 3,5-kilometrowego odcinka chodnika w ciągu dróg powiatowych nr 1022S i 1052S w Hutkach. Inwestycja ta kosztem 541 422,38 zł zakończy się z końcem sierpnia.

Wykonawcą jest firma Drogex z Częstochowy.

Dzięki decyzji Rady Gminy Konopiska, gmina współfinansuje tę inwestycję.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

UG Konopiska

UG Konopiska

 

UG Konopiska

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Trwa budowa chodnika w Hutkach”

 1. Hutecki pisze:

  I wyszło szydło, to nie Żurka zasługa.

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   a co ogłosił, że to jego sukces?

   0
   0
  • PG pisze:

   Już sie mówi ze tylko do remizy… bo dożynki tam będą… dalej chodnik już jest nie potrzebny……….

   0
   0
 2. ANNA pisze:

  pana z ul Małej pewnie gratuluje rozumowania smiechu warte mieszkancy swoje wiedzą .

  0
  0
 3. Zdziwiony pisze:

  Pan z malej ciągle na odcisk wam naciska i słusznie, bo takich nierobów i specjalistów od czyszczenia gminnej kasy jeszcze nigdy nie było jak obecnie!

  0
  0
 4. Z hutek pisze:

  Całe szczęście , że chodnik robia że starostwa! Gdyby to robił wójt, to na bank pewne,że i ta inwestycje by spiepszyl jak wszystkie wykonane przez gminę za jego rządów! Miernota pcha się do rządzenia a prostych rzeczy nie potrafi ogarnąć, nie mówiąc o jego mowie, z której nigdy nic nie wynika , tylko jąkanie !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).