Tragiczna próba eksmisji. W Białym Domku w Konopiskach ujawniono zwłoki mężczyzny!

Tragicznie zakończyła się próba eksmisji jednego z lokatorów tzw. Białego Domku przy ulicy Częstochowskiej w Konopiskach. Informujecie mnie, że wczoraj w momencie próby eksmisji przez pracowników gminy, 52-letni mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu.

Dziś w ok. godz. 10:00 zostały ujawnione jego zwłoki. Mężczyzna ten najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Sprawą zajmuje się częstochowska policja pod nadzorem prokuratury.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Tragiczna próba eksmisji. W Białym Domku w Konopiskach ujawniono zwłoki mężczyzny!”

 1. Neon pisze:

  Szkoda człowieka , kimkolwiek był…

  13
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   Szkoda człowieka schorowanego, bezradnego, samotnego. Zostawionego samemu sobie bez prądu i wody bez szans na lepsze jutro. Człowieka bardzo świadomego swojej trudnej sytuacji. Eksmisja…sam rozwiązał swoje problemy trzeba odwagi. Spoczywaj w pokoju…

   24
   3
 2. Nikoś pisze:

  Eksmisja, tak wygląda pomoc bezradnym i ubogim.

  15
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).