Tragedia w Aleksandrii. Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo

Dziś w lesie w pobliżu ulicy Przejazdowej w Aleksandrii odnaleziono ok. 55-letniego mężczyznę przygniecionego przez drzewo. Po dojeździe służb, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Na miejscu pracują służby i prokuratura.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).