Tomasz Marczak z Aleksandrii Pierwszej wygrał Puchar Świata sztafet mieszanych w nordic walking

Wspaniałe wyniki w ostatnich tygodniach zanotował Tomasz Marczak, mieszkaniec Aleksandrii Pierwszej. Marczak najpierw w sztafecie 4×10,55km w Białym Borze wywalczył sztafetowe mistrzostwo Polski nordic walking w drużynie z Bogdanem Cyrusem, Danielem Romanowskim i Karolem Stillerem, by w ostatnią niedzielę w Kolbuszowej wygrać Puchar Świata sztafet w konkurencji mieszanej nordic walking w drużynie m.in. z Zofią Dembowską i Agnieszką Mielecką.

Pełne wyniki z Kolbuszowej znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).