Tomasz Marczak z Aleksandrii mistrzem Polski nordic walking

Tomasz Marczak zdobył kolejny tytuł mistrza Polski nordic walking. Tym razem na dystansie blisko pięciu kilometrów Marczak wygrał z czasie, 28:16 minut, pokonując przy tym 441 rywali.

Srebrny medal wywalczył mistrz świata weteranów Jacek Witucki, a brązy krążek Jakub Tomczyk.

Zawody odbyły się w gminie Czerwonak.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).