Tomasz Marczak wicemistrzem Polski Nordic Walking!

Tomasz Marczak z Aleksandrii Pierwszej wywalczył dwa medale podczas Mistrzostw Polski Nordic Walking, które odbyły się w miniony weekend w Potęgowie. Marczak zdobył srebrny medal w kategorii OPEN na 10 km, ulegając nieznacznie Marcinowi Rosakowi z Zielonej Góry.

Drugi medal, Tomasz Marczak dorzucił w kategorii OPEN na 5 km. W tym biegu zajął trzecie miejsce.

W klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Pucharu Nordic Walking na 10 km, Marczak zajął pierwsze miejsce.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).