236 516 głosów, 13 komitetów, 85 kandydatów i tylko pięć mandatów. Znamy już wyniki wyborów z naszego okręgu do Sejmiku Województwa Śląskiego. Dwa mandaty uzyskało Prawo i Sprawiedliwość – Beata Kocik i Piotr Bańka, po jednym Koalicja Obywatelska – Marta Salwierak, Polskie Stronnictwo Ludowe – Stanisław Gmitruk oraz SLD Lewica Razem – Marek Balt.
W całym województwie śląskim PiS zdobył 22 mandaty, KO 20, SLD 2 oraz PSL 1.
PAWEŁ GĄSIORSKI
BRAWO!!!! MARTO GRATULACJE
Trochę duzo pis ale może koalicja będzie 1 do przodu martwi mnie tylko Pan Marek Bałt no ale coz
Gratulacje panie Marku
Oj Panie Górniak podpadłeś nam Pan tym komentarzem.
Co jest złego w składaniu gratulacji.