To oni będą nas reprezentować w Sejmiku Województwa Śląskiego

236 516 głosów, 13 komitetów, 85 kandydatów i tylko pięć mandatów. Znamy już wyniki wyborów z naszego okręgu do Sejmiku Województwa Śląskiego. Dwa mandaty uzyskało Prawo i Sprawiedliwość – Beata Kocik i Piotr Bańka, po jednym Koalicja Obywatelska – Marta Salwierak, Polskie Stronnictwo Ludowe – Stanisław Gmitruk oraz SLD Lewica Razem – Marek Balt.

W całym województwie śląskim PiS zdobył 22 mandaty, KO 20, SLD 2 oraz PSL 1.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “To oni będą nas reprezentować w Sejmiku Województwa Śląskiego”

 1. Krzysztof Kruk pisze:

  BRAWO!!!! MARTO GRATULACJE

  7
  8
 2. Zenek pisze:

  Trochę duzo pis ale może koalicja będzie 1 do przodu martwi mnie tylko Pan Marek Bałt no ale coz

  7
  3
 3. Oj Panie pisze:

  Oj Panie Górniak podpadłeś nam Pan tym komentarzem.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).