Tenis stołowy w Konopiskach

Sekcja tenis stołowego działająca przy Klubie Sportowym Lot Konopiska pragnie podzielić się informacją na temat osiągniętych wyników sportowych w sezonie 2020/2021.

Drużyna mężczyzn reprezentująca naszą gminę w sezonie 2020/2021 grała w składzie:
Cesarz Damian, Bogdan Kamiński, Zenon Machoń, Robert Garus, Piotr Cierpiał, Paweł Jakubczak, Tomasz Puszczewicz, Rafał Michalak, Maciej Cierpiał – trener.

W rankingu IV ligi uplasowaliśmy się na II miejscu, co jest sporym sukcesem. Tym samym graliśmy baraże o wejście do III ligi, gdzie po pierwszym remisowym meczu z drużyną ULKS RUCH PNIÓW musieliśmy uznać wyższość przeciwników w drugim spotkaniu.

We współzawodnictwie sportowym na terenie województwa śląskiego uplasowaliśmy się na 37 miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, że wyprzedziliśmy takie drużyny z naszego regionu jak: Grom-Złota Dama Poczesna grającą w III lidze oraz KS Spin Częstochowa grającą w II lidze.

Z tego tytułu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za wsparcie okazane naszej drużynie:
Panu Wójtowi Gminy Konopiska, Prezesowi Klubu Lot Konopiska wraz z całym Zarządem oraz sponsorom wspierających naszą sekcję.

Duże słowa uznania przekazuję również naszym zawodnikom, którzy zostawili przy stole w czasie gier ligowych oraz barażowych bardzo dużo zdrowia i serca do walki o jak najlepsze wyniki sportowe.

Wyróżniającymi zawodnikami byli:
Kol. Cesarz Damian – II miejsce w rankingu zawodników – gry singlowe
Kol. Zenon Machoń – I miejsce w rankingu zawodników – gry deblowe

Mamy nadzieję że w przyszłym sezonie będziemy równie godnie reprezentowali naszą gminę na tenisowych arenach województwa śląskiego.

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Maciej Cierpiał – trener, UGKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).