Tauron dostarczy energię do świetlicy w Walaszczykach i przepompowni w Aleksandrii

TAURON Dystrybucja S.A z Krakowa dostarczy gminie Konopiska prąd do czterech obiektów na łączną kwotę 16 836.24 zł. Tauron wygrał przetarg na dystrybucji energii elektrycznej dla świetlicy w Walaszczykach oraz trzech przepompowni ścieków w Aleksandrii.

Tauron był jedynym oferentem.

Poniżej przedstawiam wyniki zamówienia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

tauron20171 tauron20172

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).