Tablica pamiątkowa por. Leona Kołodziejczyka w Hutkach

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach odbyło się poświęcenie tablicy pamiątkowej poświęconej pierwszemu kierownikowi Szkoły Powszechnej w Hutkach, porucznikowi Leonowi Kołodziejczykowi.

Był była rodzina porucznika, ksiądz, wójt i zaproszeni goście.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Tablica pamiątkowa por. Leona Kołodziejczyka w Hutkach”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Tablica w porządku tylko fundator nie tej rangi. Tak zepsuć wspomnienie po takim człowieku.

  10
  6
  • Nijaka pisze:

   Jak mozna zepsuc o kims wspomnienia drogi Mieszkancu fundujac mu tablice ? Zazdrosc przemawia przez Ciebie. Przez 83 lata nikt nie uchonorowal Pana Leona – dopiero teraz powstala tablica upamietniajaca pierwszego dyrektora szkoly w Hutkach, ktory oddal swoje zycie w walce za nasza wolnosc. Wiec prosze Cie bardzo schowaj ta nienawisc do Pana Baldygi w kieszen i zastanow sie nad tym co piszesz 2 razy. Moja rada – mogles sam ufundowac taka tablice nikt nikomu nie broni, a takie komentarze swiadcza o Twoim bardzo niskim poziomie inteligencji i bardzo wysokim poziomie prostactwa i zazdrosci. Pozdrawiam.

   14
   7
  • Patriota pisze:

   W Konopiskach działa Towarzystwo Historyczne są władze gminy a tu taki fundator. Rozumiem, że teraz każdy kto zechce i będzie go stać może sobie zafundować tablice upamiętniająca kogo chce? Kim jest Pan Baldyga podejrzewam, że nie uczniem Kierownika, zapewne też nie przyjacielem wspomnianego z placu boju. Co więc uprawnia go do fundowania tablicy ? Tego pojąć nie moge

   10
   2
 2. Miłosz pisze:

  Cel szczytny , tylko teraz nie wiadomo kto jest ważniejszy pułkownik czy fundator…

  10
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).