Szykuje się kolejna podwyżka. Tym razem podatku od środków transportowych

Na wniosek Wójta Jerzego Żurka, na najbliższej sesji, rada przegłosuje kolejną podwyżkę. Tym razem podatku od środków transportowych na rok 2022. Będzie drożej, gmina potrzebuje tych pieniędzy.

Poniżej projekt uchwały w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).