Szukają talentów – kabaretów

Czy w gminie Konopiska są talenty na miarę kabaretu Paranienormalni? Jeżeli tak, to zachęcam do wzięcia udziału w I Powiatowym Przeglądzie Kabaretowym „KABA-RADO 2017”, który odbędzie się 7 października w Radostkowie (gm. Mykanów). Przegląd jest imprezą otwartą dla wszystkich amatorskich grup, zespołów, kabaretów i osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową lub teatralną.

Właśnie ruszyły zapisy, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15.09.2017 r.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Szukają talentów – kabaretów”

  1. Piter pisze:

    Jest taki jeden, najważniejszy fotel zajmuje nikt nie rozumie bo bełkocze a wszyscy się śmieją , może ktoś to zgłosi napewno będzie ciekawie

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).