Szkoła Podstawowa w Konopiskach ma problem z księgowym

Od kilku miesięcy Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach poszukuje głównego księgowego. Niestety, kolejny nabór na to stanowisko nie został rozstrzygnięty. Powód. Nikt nie chce pracować “aż tyle” za “tylko tyle”.

Nie było żadnych aplikacji.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Szkoła Podstawowa w Konopiskach ma problem z księgowym”

  1. Obywatel K pisze:

    to poczytajcie komentarze pod artukułem o przyznaniu podwyżek pracownikom. Zawsze za dużo! To może mają pracować za darmo? No to właśnie jest taki efekt, że nikt nowy nie chce pracować ” aż tyle” “za tyle”. A praca w księgowości szczególnie! Tylko tym co się nie znają wydaje się łatwa! Tak “łatwa”że nikt jej nie chce wykonywać

    5
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).