Szkoła pilnie poszukuje głównego księgowego

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach ogłosił konkurs na stanowisko urzędnicze głównego księgowego. Konkurs ten już kilkukrotnie nie został rozstrzygnięty. Brakuje chętnych osób do pracy, a wymagania w stosunku do wynagrodzenia, są wysokie.

Ogłoszenie o konkursie znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).