Szachiści z Aleksandrii bezkonkurencyjni w Powiecie!

Młodzi szachiści z ZSP w Aleksandrii okazali się bezkonkurencyjni w drużynowych mistrzostwach Powiatu Częstochowskiego. Zawodnicy z Aleksandrii zwyciężyli również w rywalizacji indywidualnej. Na poszczególnych szachownicach zwyciężali: Dawid Binek, Mikołaj Wolański, Adrian Wróż i Lena Sitek.

Bardzo dobrze spisali się również szachiści z ZSP im. JP II w Kopalni, którzy w rywalizacji drużynowej zajęli trzecie miejsce. Kopalnia występowała w składzie: Oskar Chmielarz, Filip Pyrkosz, Mateusz Sosnecki i Małgorzata Glińska.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Szachiści z Aleksandrii bezkonkurencyjni w Powiecie!”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Gratulacje, tak trzymać. To jest właściwa promocja Gminy.

  0
  0
  • wyborca pisze:

   Taka promocja nie kosztuje 5,5 tys zł

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Sukces tych mlodych ludzi ktorzy porzucili komputery i tablety, na rzecz intelektualnej rozrywki, ale nie musicie wykorzystywac tego do celow politycznych. Wstyd Panie radny, to sa dzieci i ich szczescie, motywacja. Nie miejsce na to aby tutaj wypisywac wasze bzdury.

   0
   0
 2. obserwator pisze:

  Super,tak trzymać… i trzeba o takich sukcesach dużo mówić… bo to jest promocja i to za darmo :-)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).