Świetlica w Aleksandrii prawie jak nowa

Zakończył się remont świetlicy w Aleksandrii. W budynku, który pozbawiony był kotłowni i ogrzewany był tylko kominkiem bez udogodnień typu płaszcz wodny wygospodarowaliśmy całkiem nowe pomieszczenie, gdzie stoi wysokiej jakości piec z całą instalacją, który ogrzeje salę zajęć, toalety i kuchnię. Nareszcie nikt nie będzie marznął zimą i nie będzie wilgoci. Dodatkowo zamontowany bojler umożliwi korzystanie z ciepłej wody przez cały rok. Powiększyło się także zaplecze kuchenne, z którego korzysta KGW w Aleksandrii.

W ramach działań własnych zostaną również wykonane prace tj.: umyte ściany elewacji zewnętrznej, malowanie barierek i obudowy studni, plewienie i inne działania, które wpłyną pozytywnie na estetykę budynku i terenu wokół niego. /GCKiR/

GCKiR

GCKiR

GCKiR

GCKiRKategorie:

3 odpowiedzi na “Świetlica w Aleksandrii prawie jak nowa”

 1. Xxx pisze:

  Remont spiepszony jak wcześniejsze inwestycje ! Znów Żurek się popisał dyletanctwem i robieniem pod publiczkę za nasze pieniądze! A Panie z KGW Aleksandria widzą, że ten remont zrobiony po łebkach! Wojt- tragedia Gminy!

  0
  0
 2. Paulina Skowińska pisze:

  A PANIE Z
  KGW ZADOWOLONE I NIE PISZ BZDUR TYLKO SPYTAJ PRZEWODNICZACEJ TRAGEDIA ALE Z CIEBIE

  0
  0
  • Sluga pisze:

   Paulina ,jak chcesz znać więcej szczegółów,to zagadaj z nadwornym kucharzem kgw i straży.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).