Superszybki Internet w Rększowicach i Hutkach

Mieszkańcy Rększowic i Kolonii Hutki mogą cieszyć się szybkim dostępem do sieci światłowodowej. A do końca sierpnia dołączą do nich Mieszkańcy Hutek. Wszystko dzięki firmie Spidernet, która pozyskała środki unijne na wybudowanie superszybkiego dostępu do internetu.

W ubiegłym roku firma Spidernet pozyskała fundusze unijne w pierwszym konkursie w Działaniu 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – “wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach“.

Nowy projekt zakłada budowę magistrali światłowodowej w gminach Konopiska, Kamienica Polska, Starcza, Poczesna w miejscowościach sklasyfikowanych jako “białe plamy” na mapie informatycznej Polski.

Mieszkańcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty firmy Spidernet, mogą liczyć na Internet w swoich domach nawet do 1000 Mb/s.

Firma SPIDERNET działa na polskim rynku od 2006 roku. Początkowo świadczyła usługi dostępu do Internetu drogą radiową, zawsze inwestowała w najnowsze technologie, aby jakość świadczonych przez nich usług była na najwyższym poziomie. W 2013 roku, dzięki wsparciu ze strony Unii Europejskiej rozpoczęli budowę sieci opartej na kablu światłowodowym. Wybudowali nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną zapewniając swoim Klientom dostęp do szerokopasmowego Internetu i nowoczesnych usług telefonii cyfrowej VoIP oraz telewizji wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie instalacje klienckie wykonują w technologii FTTH (światłowód do domu). Internet światłowodowy to obecnie najlepszy i najszybszy sposób komunikacji ze światem.

Osoby zainteresowane podłączeniem do sieci prosimy o kontakt z biurem pod nr telefonu 34 333 63 00 lub mailowo kontakt@e-spidernet.pl.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Superszybki Internet w Rększowicach i Hutkach”

 1. Paweł Nowak pisze:

  nawet u nas szybkie łącze to teraźniejszość a nie przyszłość. brawa dla tej firmy

  0
  1
  • . pisze:

   No tak się składa ze ta teraźniejszość w Rększowicach już miała miejsce min. 2 lata temu , kiedy jako pierwsza ,internet światłowodowy zaoferowała firma Midiko, także kto wykorzystał okazje , ten cieszy się szybkim internetem już 2 lata :)

   1
   1
 2. Izolbu pisze:

  po ile ten net?

  0
  1
 3. Maciek pisze:

  Internet światłowód miał być w sierpniu nadal go nie ma?

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).