Superjednostka OSP w pow. częstochowskim 2015

Portal czestochowa. naszemiasto.pl zaproponował fajną zabawę –  plebiscyt Superstrażak województwa śląskiego.

W pierwszym etapie (powiatowym) wybieramy najlepszych strażaków ochotników oraz najlepsze jednostki OSP. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur. Głosowanie rozpocznie się 2 października i potrwa do 30 października. 6 listopada rozpoczyna się etap wojewódzki, w którym będziemy wybierać najlepszego ochotnika i najlepszą jednostkę w województwie oraz najlepszego strażaka-zawodowca i najlepszą jednostkę PSP.

Są oczywiście nasi ! Zapraszamy do głosowania !

Najkorzystniej jest zagłosować przez sms :

  • każdy głos mnożymy 10 razy
  • brak dziennego limitu oddawania głosów
  • koszt tylko 2,46 zł z VAT

Można też głosować przez Facebook-a

  • każdy głos mnożymy 3 razy
  • dziennie możesz oddać 1 głos na każdą kandydaturę

OSP Konopiska

OSP Hutki

OSP Aleksandria

OSP Rększowice

OSP Jamki

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).