Sukcesy uczniów z ZSP w Hutkach

uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Hutkach w składzie: Konrad Cieślik, Patryk Ogonek, Weronika Kołodziejczyk zajęli II miejsce w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” w etapie wojewódzkim, który odbył się w Ośrodku Edukacyjnym Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Będzinie, reprezentując park krajobrazowy „Lasy nad Górną Liswartą”.

Na etapie wojewódzkim rywalizowały ze sobą szkoły reprezentujące poszczególne parki krajobrazowe w danym województwie. Hasłem tegorocznej edycji były „Ssaki Polski”, zadaniem drużyn było rozwiązanie testu z zakresu biologii i geografii oraz wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych województwa śląskiego. Dodatkowo uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością rozpoznawania gatunków ssaków Polski. /ZSP w Hutkach/

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).