Sukcesy tancerzy z gminy Konopiska

Ponad 800 tancerzy z całej Polski wzięło udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sulmierzyce Open, który odbył się w Sulmierzycach. Wśród uczestników byli przedstawiciele gminy Konopiska.

W kategorii Street Dance, Hip Hop, Break Dance, Funky 13-15 lat formacja „Hashtag Grupa” zdobyła trzecie miejsce, a kategorii solo “Break Dance” Maja Spyra zajęła drugą lokatę.

Ogromne gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).