Sukcesy Mażoretek Szyk z Konopisk!

W miniony weekend dwie najstarsze grupy mażoretek wzięły udział w Mistrzostwach Mażoretek Okręgu Południowo – Zachodniego w Piekarach Śląskich. Konkurencja była bardzo duża, w trakcie Mistrzostw mogliśmy podziwiać 30 grup mażoretkowych w 403 choreografiach, cieszymy się że mogłyśmy rywalizować na jednej scenie z tak wspaniałymi zespołami.

Oto nasze wyniki:
– Grupa Juniorek zdobyła 1 miejsce w układzie scenicznym w kategorii Baton Basic
– Grupa Seniorek zdobyła 3 miejsce w układzie scenicznym w kategorii Baton Basic
– Grupa Seniorek zdobyła 1 miejsce w układzie scenicznym w kategorii Pompon Basic

Gratulacje. /Mażoretki Szyk z Konopisk/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).