Strażacy wycięli Sochę

Jeden ze strażaków przesłał mi dość ciekawego mejla. “Panie Pawle, manipulacja ze strony straży. Na oryginalnym zdjęciu był Wójt Socha, a na kalendarzu 2017 go nie ma“. Otrzymałem również dwa zdjęcia. Jedno z kalendarza, drugie oryginalne. I wiecie co? Trudno się nie zgodzić z tym druhem. Taka drobna manipulacja…

Zresztą, zobaczcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI

zsocha bezsochy2Kategorie:

56 odpowiedzi na “Strażacy wycięli Sochę”

 1. Izolbu pisze:

  to se nagrabili hehe

  0
  0
 2. Patryk pisze:

  To tak jakby nagle po zakończonych kadencjach wycinać, nie zauważać na przykład poprzednich Prezydentów, Wałęsy czy Kwaśniewskiego! Byli Prezydentami w kadencji….. Urząd wójta czy prezydenta nie jest wieczny. Wójtem się bywa, człowiekiem się jest. Albo nie. Co udowodnili druhowie z OSP Konopiska. Pewnie w podzięce za to wszystko co wójt Socha zrobił dla nich przez trzy kadencje sprawowania urzędu.
  Brzydko druhowie. Nie uchodzi.

  0
  0
 3. Brygida pisze:

  Pan Socha jest chyba członkiem tego OSP, bo czasem bywał w mundurze strażackim? To co? wyrzucili? wycięli? Patryka ma rację, tak się nie godzi!

  0
  0
 4. Wojtek pisze:

  Kultura ludzi którzy przy każdej okazji są w kościele udowadniając tym swoją wiarę której mottem jest miłość bliźniego.
  Ten co wydał taką decyzję to jakiś nienawistny bydlak. Myślę że to nie była jednoosobowa decyzja. Może pan Komendant gminny wypowie się w tym temacie.

  0
  0
 5. Tomek pisze:

  Panie Prezesie Dyner co pan na to?

  0
  0
 6. Paweł Nowak pisze:

  Rzeczywiście to są dwa te same zdjęcia, ale nie wszyscy na tym zdjęciu są. Wycięcie poprzedniego wójta bardzo źle świadczy o straży w Konopiskach. Widać, że ktoś to musiał zrobić specjalnie. Za dwa lata wszystko wskazuje na to, że wójtem nie będzie Żurek, będzie ktoś inny. Czy na podobnych zdjęciach Żurka też wytniecie?

  0
  0
 7. Pink pisze:

  Bardzo dobrze !

  Wszystkich współpracowników trzeba wymazać z historii !

  0
  0
 8. Łukasz pisze:

  Brygida jego nikt nie może wymazać, bo skąd, on żadnej historii nie tworzy. Takie zero.

  0
  0
 9. HD pisze:

  Straż i KGW to dwie “moherowe” organizacje które trzymały i trzymają władzę w Gminie Konopiska , razem tworzą siłę wyborczą i okupują ” koryto ” .

  0
  0
 10. Kamil pisze:

  W jakimś sensie HD masz rację, to duża siła wyborcza. W niektórych wsiach prawie wszyscy mężczyźni i chłopcy są strażakami. Ale pisanie, że KGW to “moherowa” organizacja to ubliżanie członkiniom KGW. To często mówiła poprzednia skarbniczka, że pozazdrościć aktywności paniom z KGW, jak ożywiają życie na wsi, jak organizują to życie. Że w mieście tego nie ma. A że starsze wiekiem? bo Gospodynią zostaje się w określonym wieku. Jak się jest młodym należy się do innych organizacji.
  Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz, że “okupują koryto”. Czyżbyś zapatrzył się na trolla z hutek? (choć on taki z hutek ja ja z Białowieży!).

  0
  0
 11. z hutek pisze:

  A może wypowie się sam zainteresowany wycięty? Pod jakimi nickami Pan tutaj pisuje?

  0
  0
 12. Bednorz pisze:

  Ty z hutek zmień swojego nicka nie rób wstydu bo jak się Hutki dowiedzą ktoś ty to w Korzonku nawet w najmniejszej dziurze cię znajdą.

  0
  0
 13. Strażak pisze:

  TW Brat wyciął kasę na jednostkę straży w Konopiskach to strażacy z Konopisk wycieli jego. Czyli w sumie jest remis 1:1.

  0
  0
  • Brygida pisze:

   Teraz będziesz pisał jako strażak?

   0
   0
  • Strażak pisze:

   Jasnee. O niczym innym nie marze tylko o pisaniu pod tysiącem nickow. Ciekawe czemu na facebooku zmiana nazwy profilu i przy kazdym artykule cisza w komentarzach i lajki od osob z rodziny pana Gąsiorskiego.
   Poza tym ciekawe kto to za strazak tak szybko doniosl do Pana Redaktora. Nie czasami Pan od ksero? Albo pan od marszałkowskiego?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kalendarz strazakow i oni decydują. Wycięty za niego nie płaci, nie musi kupować. Może się wstydzili z nim pokazać. Mieli prawo, kim on jest żeby o nim artykuł pisać?? Photoshop rządzi dzisiejszym światem:)

   0
   0
 14. Łukasz pisze:

  Szukaj, łap trop i szukaj, szukaj. Bo dla ciebie ważniejsze kto doniósł niż kto wyciął. Takie mniej niż zero.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszesz o autorze? Nieładnie!

   0
   0
  • Patryk pisze:

   Łukasz, bo ten niby z hutek sądzi po sobie! on ma wprawę w donoszeniu na ludzi wszędzie gdzie się da! Negowanie wszystkiego i wszystkich, którzy myślą inaczej jak on. Znany jest z tego. Może już nie donosi(?) bo i prokuratorzy się już na nim poznali, ale natura została.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Misiu kolorowy pycha już was zgubiła w poprzednich wyborach:) chcbyscie na głowie stanęli to i tak wycięty wójtem nie zostanie, bo ludzie mają go dość:)

   0
   0
 15. Niewiadow pisze:

  Ale sensacja. Taki był ważny ze go do ostatniego rzędu wrzucili :).

  0
  0
  • Wiadow pisze:

   Juz tylko zostały CI 2 lata a moze mniej i kult Twój bruku sięgnie ! Mali ludzie tak kończą !!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Jak kończą? W urzędzie Marszałkowskim? Tam sobie nie można ustalić samemu pensji na 150 000 to tęskni do gminnego korytka :)

   0
   0
  • woda pisze:

   z hutek w tej pale tak ci gorąco doskwiera, że piszesz aby tylko pisać. Tym co donosiłes mają cie głęboko gdzieś. Nawet paru słów poprawnie trudno ci napisać.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie donosiłem, mylisz mnie ze swoim pryncypalem:) za młody jestem na donoszenie:)

   0
   0
 16. wodniak pisze:

  No to mamy prezesa i w jednej osobie naczelnika,niedorzecznika i o dziwo również niedoszłego wojta, którzy wspólnie działają metodami znanymi z czasów PRL niszczenia ludzi. Ci panowie dla mnie przestali być reprezentantami tak zacnego stowarzyszenia jakim jest OSP. Wstyd i hańba.

  0
  0
 17. z powiatu pisze:

  Czy to prawda, że prezes straży w Konopiskach to ta sama osoba będąca w zarządzie powiatu częstochowskiego? Jeśli tak to tylko pogratulować że taka osoba zarządza starostwem i czy też stosuje takie metody z tamtych lat ?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   W tamtych czasach nie było Photoshopa. Zapytaj wycietego, on wie najlepiej jakie praktyki się wtedy stosowalo:)

   0
   0
  • strażak pisze:

   Specjalista zhutek znawca wszystkiego, koleś tych co gumą pałowali, szuka szczęścia w byciu po Żurku wójtem i czyszczenia przedpola.

   0
   0
 18. Z Hutek 2 pisze:

  Ale się umawiałem to po wyborach wytna aktualnego wójta i przewodniczącego dobrze ze są niewielkiego wzrostu i będzie łatwiej ha, ha Taki poziom panowie strażacy wstyd Panie Dyner to powiat podjął uchwałę o wycinanie ludzi ze Zdjęć?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Sluchajcie, niech wam pryncypal podaruje jakąś fotkę i z głowy:) kim on jest żeby w ogóle o nim i o tym dyskutować? Był zbędny to go wycieli;) jak widać tutaj brudna kampania skupia się na pluciu na straż więc się nie dziwię. Pozdrawiam:))

   0
   0
  • jj pisze:

   Czy można mieć zaufanie do prezesa straży Dynera, który stosuje takie chamskie zagrywki do członków OSP Konopiska. Taka osoba o zgrozo wybrana jest do władz powiatu częstochowskiego i płaci mu się ogromne pieniądze . Wstyd i hańba!!!!

   0
   0
 19. taki_jeden pisze:

  A dlaczego nikt nie pomyślał o tym ze były Wójt został doklejony na zdjęciu w tym artykule tak samo można wyciąć jak i wkleić kogoś. Wg mnie łatwiej jest kogoś wkleić niż wyciąć.

  0
  0
  • straż pisze:

   Zdjęcie zostało wykonane w czasie obchodów 100- lecia OSP Konopiska. Nikt za wyjątkiem zwyrodnialców z czasów ery komunistycznych służb policyjnych nie wykonałby takich rzeczy. Ci ludzie potrafią tylko w ten sposób manipulować opinią społeczną. Będąc emerytami pracują na intratnych, dobrze płatnych stołkach w samorządach zabierając etaty dla młodych ludzi, którzy muszą wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy za granice.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ale pojechałes pryncypalowi! Za to nie będzie premii. Nie dość że wspomniałeś mu czasy PRL, to jeszcze zabraniasz mu pracować w Marszałkowskim? Ciekawe jak trafił taka posadke? Ale masz rację, taka przeszłość i jeszcze blokuje młodym miejsca pracy!

   0
   0
  • Strasz pisze:

   Z hutek ty tylko potrafisz swoim ryjem wszystko odwracac do gory nogami. Chcesz na sile bronic swoich mocodawcow . Oni juz sa politycznie zrownani z zerem. Jeden nic nie robi, same partactwa wychodza spod jego reki. Przez te 2 lata wiecej zniszczyl niz zrobil. Niebiescy emeryci , specjalisci od dojenia samorzadow, teraz pokazali rowniez swoje stare metody niszczenia ludzi.Takie chwasty sa szefami strazy.Mlodzi druhowie ze strazy maja dosc tego klamstwa z ich strony .

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Masz rację, twój pryncypal jest politycznie zrownany z zerem a jednak cały czas doi kasę urzędnika. Pensja mu tylko spadła w Marszałkowskim. Chyba że nie?

   0
   0
 20. Kamil pisze:

  cóż, nie wszyscy zajmują się wyłącznie robieniem dzieci. Niektórzy pracują.

  0
  0
 21. Lux pisze:

  Z hutek ty caly czas tylko bredzisz o kasie. Teraz wiemy , ze wojt, dynr I niedorzecznik marza tylko o wyciagnieciu jak najwiecej kasy z samorzadow. To ich najwszniejszy cel . MLODZI
  STRAZACY MAJA TEGO DOSYC!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   W medycynie jest taki zabieg jak resekcja wrzoda:) z tego co widzę u siebie na wsi i rozmawiam z kumplem który działa w straży na Jamkach to nikt nie narzeka. Poplecznikom wycietego straż śmierdzi, cały czas na nich plujecie, ale rachunek też.zwrotny dostaniecie:)

   0
   0
  • Znachor pisze:

   Takich z wykreconym ryjem to zaden lekarz nie podejmnie sie leczenia! Ludzie z Osp za wyjatkiem prezesa I
   naczelnika sa w porzadku. Nie stosuja metod jak ww. z czasow milicyjnego PRL-u.Hanba I wstyd!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Znów plujesz na pryncypala? Miał chłop pecha, ukrywał przeszłość a tu mu w Gliwicach pokazali kim był! Ale wstyd na całą Polskę. Jeszcze nie ma wstydu i blokuje pace młodym w Marszałkowskim. Temu Panu już podziękujemy!

   0
   0
  • Strazak pisze:

   Co ci dwaj z rodem z milicji robia jeszcze w urzedzie gminy konopiska I starostwie powiatowym w czestochowie? Kasa, kasa I jeszcze raz kasa. Nie moga sie nazrec!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Misiu, twój szefunio blokuje młodym ludziom po studiach miejsce w Marszałkowskim, nie w powiecie. A czy czasem sygnalek szefunia nie jest radnym powiatowym? Zrobił coś dla gminy oprócz pobierania dietki?

   0
   0
  • Andrzej pisze:

   Z hutek jak ci mowia ryju wykrzywiony to tez mam pytanie, dlaczego taki dyner majacy emeryture z milicji pcha sie jeszcze po duza kase do starostwa nastepny z tego samego sortu zwany niedorzecznikiem rowniez wyciaga reke po kase z gminy konopiska. Ci ludzie juz pokazali ze metody policyjne uprawiaja dalej. ZENADA!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Andrzej ty się tak nie unos bo udaru dostaniesz i cie całego wykrzywi:) ja nie wiem czy Dyner był w milicji, wiem że ma cukiernie. To że niedorzeczne był Policjantem wie każdy w gminie, ale ze mamy agenta, TW służb PRL wiedziała cała Polska. Nawet w gazetach pisali! No i cóż, fakt jest taki że każdy ma powiązania z urzędami, ale to agent kosil 150 000. On zadecydował a jego radni mu ją zaklepali. A urzędnicy zarabiali po 1500 zl

   0
   0
 22. Andrzej pisze:

  Zhutek co do milicjantów IPN ci wyjaśni. Piszesz o byłym wójcie i nic ci z tego nie masz. A Żurek kasuje gminę na 200 tys. I nic nie robi. Załatwia tylko swoje interesy , gminę ma głęboko gdzieś. Już wkrótce może być zdmuchniety z fotela.

  0
  0
  • świąteczny pisze:

   Andrzej, co do wyjaśnień IPN to tak bardzo bym nie wierzyła. To jest dla mnie instytucja, która urządza polowania na czarownice. Niekoniecznie prawd. Zgadzam się z Tobą, dwóch nawiedzonych pisze w kółko to samo o poprzednim wójcie, obojętnie w jakim temacie, bez związku, ładu i składu. Czasem chyba po spożyciu. Nienawiść jak słoma z butów im wyłazi. Skłamał w oświadczeniu czy nie, nie moja sprawa. Był dobrym gospodarzem dla gminy!Zadłużył? Ten też zadłuża. Ale tamten dużo robił za te pieniądze, a ten nie potrafi nic poza szczuciem ludzi, wykrzykiwaniem i obrażaniem. Jedyne zadłużenie jakie zostało to budowa hali. A teraz co się dzieje? Teraz Aleksandria chce budowy hali, już, natychmiast i teraz jakoś nie krzyczą o zadłużeniu jakie trzeba będzie zrobić. “mentalność Kalego”. To ja wolę tamtego. Poprzednik wszędzie był, ciągle Go było gdzieś widać, coś się działo we wsi ciekawego dla ludzi. A to że ten niby z hutek Go nienawidzi, za całokształt, to wiadomo nie od dzisiaj. Ano, chrześcijańskie uczucie, “szanuj bliźniego swego jak siebie samego”.
   Pozdrawiam wszystkich świątecznie.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Świąteczny nie mów o szacunku gdy wy go za grosz nie macie do kogokolwiek kto ma inne poglądy. Ja i nienawiść? Nie! Opieram się na faktach:) wyrok sądu to wyrok sądu. Chyba że z pisu jesteś, to oni na wyroki nie zważają!

   0
   0
 23. świąteczny pisze:

  o! płeć mi się zmieniła na żeńską! nic nie szkodzi. Pozdrowienia aktualne.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).