Strategia Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2016-2020

Rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2016-2020. Wójt Gminy zwrócił się do Mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety on-line, która będzie stanowić wkład Mieszkańców w tworzenie nowego planu strategicznego Gminy Konopiska.

Dodatkowo, dostępna jest również wersja papierowa ankiety, która jest dostępna w Urzędzie Gminy w Konopiskach oraz w placówkach oświatowych i instytucjach kultury na terenie gminy.

Ankietę możecie wypełnić klikając TUTAJ.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).