Stowarzyszenie od Bałdygi chce 10 000 zł

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół “Prometeus”, w którym wiceprezesem zarządu jest Przewodniczący Rady Gminy Konopiska – Edward Bałdyga, złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pt. “Południowe rytmy” na dofinansowanie z gminy w wysokości 10 000 zł.

Szczegóły złożonej oferty, znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

15 odpowiedzi na “Stowarzyszenie od Bałdygi chce 10 000 zł”

 1. Paweł Nowak pisze:

  jak od bałdygi to kasę dostanie

  0
  0
 2. Podatnik pisze:

  Należy wspomagać niepełnosprawnych!!! Tylko co tam robi ta hiena broszka ???? Pewnie razem z grubym Zibi w ogrodach zimowych musza mieć na butelki z procentami i wycieczki darmowe z niepełnosprawnymi . Ci ludzie wstydu nie mają !!!!!!

  0
  0
 3. ala pisze:

  do podatnika juz nie mozesz sie powstrzymac od zlosliwosci nawet w tak waznej sprawie co z ciebie za czlowiek

  0
  0
  • Podatnik pisze:

   Trzeba wiedzieć co to za typ z tego broszki i jego kompana od zakręconej! Natomiast nic nie mam do osób niepełnosprawnych!!!!!!

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Podatnik nie podszywaj się pod mojego nicka. Pisz że swojego – Stasiu, duński podróżnik, Stańczyk czy inny majster. Na szczęście w sieci nic nie ginie i każda zapisana informacja ma swojego adresata.

   0
   0
 4. Adam pisze:

  Przeciez jurek socha tez se moze zalozyc stowarzyszenia i zawnioskowac o dofinansowanie np. na dodatkowe zajecia dla dzieci z klęczenia pod plebanią. Jak ma to obywatelom sluzyc

  0
  0
  • Kamil pisze:

   jakoś przez 12 lat zakładał i robił dla nas a nie dla “se”.

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Adam zal ci dupę ściska,że poprzedni pan wójt Jerzy Socha był aktywny i gmina miała wspaniałe osiągnięcia! Dzięki niemu mamy stowarzyszenie ,,Prometeusz,,i wiele innych jak np. reaktywowane koło emerytów i rencistow. Nieudacznik może się tylko pochwalić 200 tys zl kasowanymi z budżetu gminy za nic nie robienie! Nieudacznik to najlepszy wójt w Polsce w czyszczeniu z pieniedzy kasy gminnej!!! A ty jak cię tak plebania kreci, to nic nie stoi na przeszkodzie!!!

   0
   0
 5. ala pisze:

  ciagle czytam tylko te 200 tys nieudacznik nie trzeba byc geniuszem i latwo sie domyslic kto to pisze komu zal d e sciska napiszczie cos madrego bo to juz meczy swiat taki piekny tylko ludzie sku ny

  0
  0
 6. TWAgent pisze:

  Nareszcie w domu:) nie zapominajcie moi drodzy ze Panowie ww, byly wojt i Pan przewodniczacy, razem z malzonkami wybrali sie za kadencji poprzednika do Wloch, na dofinansowana wycieczke. Przed poprzednimi wyborami dokladnie bylo to opisane w niezaleznych jak ten portal folderach. Macie krotka pamiec misiaczki:) tak oto rzadzil poprzednik!!!!

  0
  0
  • Sadna pisze:

   Kacyku, naucz się czytać ze zrozumieniem i jak było z tym wyjazdem? Ci co pojechali musieli płacić a nie jak za obecnej władzy ośmiorniczki i alkohole za darmo!!!!!!!

   0
   0
  • Pinokio pisze:

   No właśnie! Pojechali na wycieczkę bo sobie za nią ż a p ł a c i l i. Z własnej kieszeni.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… zesrali sie. Znam ludzi ktorzy tez byli. Placili grosze, a 2 tygodnie lezeli na plazy. Reszta kasy dolozona z dofinansowania. Zamiast nich mogly jechac biedne dzieci ale coz, Wielkiego gospodarza, poprzedniego wlodarza gminy chyba nie bylo stac na wykupienie wczasow bez dofinansowania, a kroil z gminy 150 000. Wstyd!!!! Tak oto sie dzialo w gminie.

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Wójt przecież nie pojechał to o co Wam chodzi.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Pojechal pojechal – poprzednik, poprzednia vice, niedorzecznik, przewodniczacy rady i wielu wielu innych. Wymienilem tylko obecna smietanke towarzyska. Jak ja bede rzadzil takie sytauacje beda niedopuszczlne!!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).