Stanisław Górniak inicjatorem akcji wsparcia dla Mieszkańców Starczy!

Z inicjatywy radnego Stanisława Górniaka, zebrano łącznie 156 podpisów – głównie Mieszkańców Hutek, z poparciem dla Mieszkańców gminy Starcza w proteście przeciw budowie w Starczy zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów, w którym to miałyby być oczyszczane różnego rodzaju niebezpieczne odpady.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Starcza, przewodnicząca Ewa Jędrzejewska poinformowała radnych o inicjatywie radnego Górniaka, wyrażając jednocześnie wdzięczność za podjęcie tego typu akcji. Komplet dokumentów z podpisami zobowiązała się przekazać Wójtowi Starczy.

Brawo Panie Górniak!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Stanisław Górniak inicjatorem akcji wsparcia dla Mieszkańców Starczy!”

 1. z hutek pisze:

  Szkoda ze jakoś o projektach inicjowanie dla naszej gminy jest cisza:/ tylko wieczna krytyka obecnych działań, ale zero zaproponowania rozwiązań czy projektów. Ehhh..

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   A wiesz coś aby ten wójt robił jakieś innowacyjne projekty? Dlaczego jest cisza? On się nie chwali, może takich nie ma?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   On tu nie pisuje, a Pan radny tak. Ludzie widzą że się dzieje w gminie, nie trzeba się chwalic

   0
   0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Chłopie zanim zaczniesz komentować, poczytaj co to jest laseczka wąglika oraz jaja glisty ludzkiej, oraz o możliwości ich rozsiewania na trasach transportu odpadów do tego zakładu. Są to zagrożenia dla mieszkańców naszej Gminy również.

  0
  0
 3. Aleks pisze:

  Panie Stanisławie, szkoda słów i czasu aby takiemu prostakowi tłumaczyć rzeczy związane z epidemia biologiczną! On tylko umie nieść zamęt, jątrzenie i obrażanie takich ludzi aktywnych jak Pan! Wielki szacunek mam do Pana za zainteresowanie się nasza sytuacja w odniesieniu do tej nietypowej sprawy!

  0
  0
 4. Sołtys pisze:

  A co zrobił Żurek w tej sprawie?
  Typy takie zajęci są tylko kasa , aby co miesiąc wpływało na konto.
  Mieszkańcy i ich bezpieczeństwo nie obchodzi , byle jemu pasiło i sypalo do kasy! Beznadziejny wójt!

  0
  0
 5. Kamil pisze:

  dawno tu piszą że to jedyny radny w tej gminie. Szacun panie Górniak.

  1
  0
 6. Paweł Nowak pisze:

  Przyłączam się panie radny do gratulacji

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).