Spotkanie z Wójtami bez Wójta

Wczoraj w częstochowskim starostwie powiatowym odbyło się pierwsze spotkanie nowych władz powiatu z wójtami i burmistrzami poświęcone omówieniu spraw istotnych zarówno dla gmin jak i dla powiatu. W spotkaniu nie uczestniczył Wójt Jerzy Żurek, który w tym samym dniu był na sesji Rady Gminy Konopiska. Był za to oddelegowany przez Pomadę urzędnik.

Podczas spotkania omówiono kwestie bezrobocia w powiecie częstochowskim, jak również kwestie związane m.in. z komunalizacją nieruchomości Skarbu Państwa na rzecz gmin, zapisami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w związku z udzielaniem pozwoleń na budowę, modernizacją ewidencji gruntów i budynków, realizacją zadań gminnych w pasie dróg powiatowych, orzecznictwem NSA i interpretacją ustawy przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi związanych z funkcjonowaniem wspólnot gruntowych, a także temat budynków nieużytkowanych, w złym stanie technicznym (ruiny, pustostany) i ich rozbiórki.

Prowadzący spotkanie starosta częstochowski Krzysztof Smela zasygnalizował potrzebę organizowania takich spotkań jak dzisiejsze przynajmniej raz na kwartał i poprosił włodarzy gmin o zgłaszanie tematów, które ich zdaniem powinny stać się tematem szerszej dyskusji. Zadeklarował również gotowość zapraszania na te spotkania osób z zewnątrz odpowiedzialnych za sprawy będące tematem spotkania.Kategorie:

47 odpowiedzi na “Spotkanie z Wójtami bez Wójta”

 1. z hutek pisze:

  Mógł radny Górniak pojechać. Na forum cały czas pisze co można zrobić to przedstawiłby swoje pomysły zamiast pisać i nic z tym nie zrobić.

  0
  0
  • maniek pisze:

   Po co wójt miał jechać? Gmina nie ma już potrzeb, wójt wszystko zrobił, ludzie bogaci dojadą samochodami, reszta żyje z500+.
   Alleluja i do przodu, jak najwięcej obiecać do następnych wyborów.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Maniek vel Stanisław ty mogłeś jechać, już Ci pisałem. Ale ty wolisz służyć swojemu Panu:)

   0
   0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek jako kandydat na wójta powinieneś wiedzieć że aby zabrać głos w imieniu gminy trzeba mieć umocowanie od wójta w konkretnej sprawie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprosił Pan grzecznie o takie umocowanie? Od gadania na forum nie przybędzie a gdyby Pan ładnie poprosił może wójt by dał. Mógłby się Pan wykazać i coś dla gminy zrobić.wtedy zobaczyłby Pan że papier przyjmie każdy pomysł, ale przepisać go tam gdzie każdy ma swój interes nie tak prosto.

   0
   0
 3. maniek pisze:

  B.k.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Maniek, już wiem że to Ty Panie Stanisławie. To Pan panie radny uwielbia tak pisać. Znów Pan się machnął i dokonuje kolejnych lewych wpisów:)?

   0
   0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek Górniak nie pchał się na stanowisko wójta,obowiązkiem wójta było tam być.Sesję mogła obsłużyć Pani Wicewójt.
  Po drugie to nie radny winien poprosić. Po trzecie wójt nawet nie poinformował o takiej inicjatywie Starostwa. Po czwarte jako radny znam swoje obowiązki, i żadnego doradcy nie potrzebuję, tym bardziej ciebie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pan ma jeden obowiązek. Służyć ludziom, wszystkim mieszkańcom, a ja jestem wśród nich. Żeby Panu to wyjaśnić, były tajny współpracownik SB to nie są wszyscy mieszkańcy. Od pisania na portalu miernej klasy, nie wiadomo przez kogo sponsorowanego nikomu nie przybędzie:)

   0
   0
 5. Z Hutek 2 pisze:

  Wójt lekceważy Starostę?

  0
  0
 6. Kamil pisze:

  ten wójt lekceważy wszystkich. A na spotkanie do Starostwa powinien pojechać nasz przyszły wójt, co to już drukuje plakaty wyborcze, posługujący się nickiem z hutek!
  Zamiast jeździć na wycieczki dofinansowywane mógłby JUŻ! zapoznawać się z problemami powiatu i gminy. Wójt z pewnością by go wydelegował w swoim imieniu jako kompetentnego następcę tronu. Poważny błąd.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Maniek vel Stanisław nie podniecaj się tak bo pikawa Ci sądzie:) z wojtem nie mam nic wspólnego ale w starostwie byłem na spotkaniu. O gminę trzeba dbać bo sitwa chce.wrocic do władzy.

   0
   0
 7. maniek pisze:

  Dobre, brawo Kamil.

  0
  0
 8. maniek pisze:

  z hutek na drugie mam Wiesław nie Stanisław. Odpisuj na temat, swoje wymysły pisz w notesie.

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek, już Ci pisałem że nie potrzebuję żadnych wskazówek szczególnie od Ciebie. I bęcwale jeden nie wciskaj mi jakichś tajnych współpracowników bo nic takiego nie pisałem. A to czy jesteś mieszkańcem gminy, nie wiem, Myślę że nie, u nas ludzie nie mają tak porąbane pod kopułą. I jaką ksywkę jeszcze mi dopiszesz?

  0
  0
  • Jontek pisze:

   Panie Stanisławie! Mamy w gminie jednego debila, co pisze na każdego aby tylko utorować sobie drogę do fotela wojta! Jest nim ten co okna robi i przerznął ostanie wybory, wydając bajońską kasę tj. około 100 tys. Zł. Tylko niezrównoważony wydaje taką kasę! Ten z hutek czytaj od okien już zaczął drukować plakaty wyborcze, widać że chlopisko siedzi na gorącym węglu i nie może się doczekać wyborów na wójta! On musi zapomnieć o wyborze go na wójta! Na kanali już wszyscy się poznali!

   0
   0
 10. bluecafe pisze:

  a jak ten z hutek jeździł na sponsorowane wycieczki to było cacy?

  0
  0
 11. bluecafe pisze:

  a ze Starostwa kto jeździł? kto chapał? Wtedy było cacy?

  0
  0
  • Kasia pisze:

   od hutek, jak to było z zatrudnieniem pana żony w starostwie? Wygrała konkurs, czy pan radny załatwił posadkę?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Uważaj po teraz kopiesz noga w stołek swojego Pana:) wygrał konkurs na swoją ciepła posadke? Ludzie dużo mówią w urzędzie….

   0
   0
 12. Stan pisze:

  Mówią i mają do tego prawo. On wygrał, co nie można powiedzieć o twoim przypadku. W starostwie chichoczą się!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja w starostwie nie pracuje, moja żona też wiec.kula w płot. Misiaczki, ja też mam znajomości tam gdzie trzeba, wy wiecie jak było i ja też. Przyjdzie moment gdy dowiedzą się wszyscy i znów będzie wstyd!:) a pojawia się wtedy jeszcze przy tej okazji kolejne 2-3 gorące nazwiska!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Zapowiada się ekscytująco, jak na dłoni wyświetli się kto kogo kocha:):) dzieci bawią się w politykę i czarny PR!!! Hehehehe… Zmiencie zabawki albo tego który pisze wasze bajki bo w pisiowych kręgach ma długi języczek, a wieść się niesie!

   0
   0
 13. z hutek pisze:

  No misiaczki, nie piszecie bo czekacie na instrukcje od Pana? Pewnie jeszcze nie wstał, albo głowa go boli. Napiszcie coś samodzielnie. Teraz więcej ja wam nie mogę napisać:)

  0
  0
 14. z hutek pisze:

  Nie wytrzymam, tacy aktywni jesteście, wygadani i ciszaaaaaa. Nie dostaliście wytycznych jak zareagować? Malutcy….

  0
  0
 15. Ona pisze:

  Od okien masz za niskie IQ aby z toba pisać!!!!

  0
  0
 16. Górniak Stanisław pisze:

  Fakty pisze się raz i wystarczy. Głupotę można stopniować i przedstawiać na różne sposoby. Nawiązując do aktywności
  to wynika że najaktywniejszym jest ten z hutek który cały czas mendzi o jakimś panu i wytycznych. Facet malutki to jesteś Ty,
  jak nie możesz wytrzymać to popuść.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie Górniak, malutkich zobaczysz jak odkryje karty:) szefunio już ma pewnie pełne gacie!

   0
   0
 17. Anna Misiak pisze:

  osobniku posługujący się nickiem “z hutek” – proszę nie wycierać sobie gęby moim nazwiskiem. To jest karalne.
  Nie biorę udziału w tej waszej poniżającej pyskówce, ale mi przekazano. Proszę zapytać swoich kolegów lub poczytać kk.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe.. No kabaret. Pani Anno, misie, misiaczki to coś pieszczotliwego pochodzącego od misia. Nie wiem gdzie tutaj Pani znalazła swoje nazwisko :) teraz to mnie Pani rozsmieszyla :) naprawdę gratulacje!!! Jak napisze wrobelki, to Pan Wróbel napisze mi to samo!? Śmieszne!

   0
   0
 18. Katarzyna pisze:

  Temu świnie jak nie wkrecisz druta w ryj to dalej będzie rył niezależnie od poruszanego tematu. Szambo!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Macie jakiś problem z poruszanymi tematami, coś do ukrycia? Chyba jako mieszkaniec mogę pisać, czy wy macie wykupiony abonament i ktoś o innym zdaniu nie może się wypowiedzieć? Wrzuccie sobie na luz, bo co będzie jak wasz kandydat się ujawni że chce startować? Będziecie jak Frank Underwood? Ehhh. Naprawdę żal patrzeć, dorośli ludzie…

   0
   0
 19. Soltys pisze:

  Jeden już plakaty drukuje! Ten od okien z Rekszowic ( z hutek)ma pęd do władzy i wszystkich będzie rozliczał i opisywał! To już wiemy z jego podanej wcześniej informacji! Chory człowiek widzący tylko zło u innych a nie u siebie! Nigdy tacy ludzie nie zagrzeja fotela wójta! Sami swoją buta przekreślają możliwośći normalnego działania w lokalnej społeczności! Młodych mądrych ludzi mamy dużo i napewno nie będzie ten buc brany pod uwagę!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wy waszym blogiem, notoryczna krytyka , w mojej ocenie w 75 procentach nieuzasadniona, w pozostałych uzasadniona ale najlepsze jest to że większość rzeczy działo się już za poprzedniej władzy, czyli nie pamięta wół jak cielatkiem był!!!?? To jest działanie w społeczności? To jest bezczelność wciskać ludziom taki kit. Krytykujecie to co się dzieje a sami to robiliście!!! Ogarnijcie się bo naprawdę to jest śmieszne!

   0
   0
  • Ala pisze:

   Tego od okien nikt poważnie nie bierze pod uwagę w wyborach na wójta! Okna to nie ludzie i kit można wciskać!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   I tu masz rację. Waszego kitu nikt nie lyknie! :)

   0
   0
 20. Aniol pisze:

  Żurek i jego sitwa to najgorszy skład zarządu gminy jaki kiedykolwiek był w gminie! Nierobstwo nieudacznicy!!!

  0
  0
 21. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek problem z poruszanym tematem masz Ty bo nigdy nie piszesz na zadany temat, tylko na swój własny wymyślony zawsze ten sam. Masz obsesje na temat jakiegoś Pana. Panowie są w PIS-ie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszę na tematy zadane przez waszego Pana. Dlatego czekam niech oficjalnie się wypowie. W końcu kiedyś będzie musiał wypełznac spod kamienia. Przecież on taki wygadany, a ludzie klepiac go po plecach czekają aż się odezwie. Widzę jednak że tchórzem był dawno temu i jest nim nadal. Panie Górniak, obydwoje wiemy po co ten portal, po co to forum i dlaczego pan pisze z kilku nickow próbując mieszać w głowach mieszkańcom.

   0
   0
 22. Górniak Stanisław pisze:

  Szkoda słów na “TO”.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   No właśnie. Szkoda z wami dyskutować.

   0
   0
  • Sokół pisze:

   Panie Radny , ten nieokrzesany prostak chce porównywać się z Panem, dalej chowając się pod nickiem najczęściej z hutek! On nie ma odwagi i honoru odslonic swego profilu, działa jak typowy tchórz. Pisze na tematy dla siebie bezpieczne, broniąc na zlecenie firmowane posunięcia władzy z Żurkiem na czele!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Odezwali się wszyscy poplecznicy Pana którzy chowają się za plecami radnego. Śmiech na sali!!!! Sami piszecie z kilkunastu nickow nie pisać nazwiska a na kogoś piszecie. Ale ja się ujawnie jak nadejdzie czas rozliczeń!:)

   0
   0
 23. Tadeusz pisze:

  Od hutek masz wyobraźnię małego chłopczyka ! Żurek coś ci tam obiecał ,a ty jak katarynka ciągle to samo! Szkoda poświęcać czas dla takiego jak ty!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wspomnicie moje słowa kiedyś:) nawet wam paparazzi nie pomoże:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).