Spotkanie z przedszkolakami w Aleksandrii

Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego odwiedziła przedszkole w Aleksandrii, w którym rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze. Mł.asp. Sabina Chyra-Giereś uczyła, jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię, którą stroną drogi się poruszać, gdy nie ma chodnika i dlaczego tak ważne jest, aby nosić odblaski.

O tej porze roku piesi ubrani w ciemny strój, bez elementów odblaskowych, są słabo widoczni na drodze. Policjantka z wydziału ruchu drogowego przedszkole w Aleksandrii, żeby edukować dzieci jak należy się zachowywać na drodze, aby nie łamać przepisów i dlaczego tak ważne jest noszenie odblasków. Mł.asp. Sabina Chyra-Giereś uczyła prawidłowych zachowań na drodze, opowiadała o swojej pracy, o tym z jakimi zdarzeniami mają na co dzień do czynienia mundurowi z drogówki, apelowała też o rozsądek i ostrzegała, że czasem nieuwaga i lekkomyślność pieszych mogą doprowadzić do bardzo poważnego zdarzenia drogowego. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).