Spotkanie z projektantką mody

Do Konopisk zawita projektantka mody – Sandra Kempińska, która weźmie udział w spotkaniu “Kobieta stylowa w kolorach wiosny“. W programie m.in. porady związane z trendami mody, porady dietetyczne, czy porady ekspertów od urody.

Spotkanie to odbędzie się 30 marca w sali nad Biblioteką przy ul. Sportowej 1 w Konopiskach. Początek o godz. 17:00.

Wstęp wolny!Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).