Spotkanie z autorką Joanną Jax

W piątek 29 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Konopiskach odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Jax, autorką cyklów „Zemsta i przebaczenie”, “Dziedzictwo von Becków” oraz „Zanim nadejdzie jutro”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).