Spotkanie w sprawie przebudowy drogi w Rększowicach

We wtorek, 6 czerwca w remizie OSP w Rększowicach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące remontu i przebudowy drogi DW 908 od ronda do kościoła.

Spotkanie poprowadzą pracownicy urzędu gminy.

Początek o godz. 16:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).