Spotkanie w sprawie programu Czyste Powietrze

W czwartek, 27 kwietnia o godz. 15:30 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze.

Podczas spotkania zostaną omówione wszelkie informacje związane z tym programem.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).