Spotkanie w sprawie programu Czyste Powietrze

W czwartek 22 września o godz. 16:00 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze.

Podczas spotkania zostaną omówione wszelkie informacje związane z tym programem.

Wstęp wolny.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Spotkanie w sprawie programu Czyste Powietrze”

  1. St Górniak pisze:

    Czyste powietrze zamieniono w promocję kopciuchów. Czyste kpiny z ludzi.
    Quo vadis Polsko? W/g wszystkich znaków na niebie i ziemi, do tragedii Narodu, który taką władzę sobie zafundował. Z polaków chcą zrobić biedaków. Niewolnictwo tuż tuż. Dziesięcina już wkracza do parafii. Nowy przymus na właścicieli budynków i mieszkań,- obowiązek posiadania świadectwa energetycznego budynku, jak by od tego było cieplej. Cena ponoć 500zł. Dalej, oszustwo na pompy ciepła z fotowoltaiką. W 2023 r każde gospodarstwo domowe skorzysta z zamrożonej ceny rachunku za energię do 2000 kWh zużycia. Powietrzne pompy ciepła to7- 9 tys kWh/rok.Czyli różnica po cenie komercyjnej. Jednego nie potrafię pojąć kto to blokuje.:” Dlaczego jeszcze nie jesteśmy bogaci”- Wrzuć w Google i obejrzyj.

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).