Spotkanie w sprawie programu “Czyste Powietrze”

W czwartek 17 marca o godz. 16:00 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się spotkanie dotyczące programu “Czyste Powietrze”.

Podczas spotkania zostaną omówione wszelkie informacje związane z tym programem.

Wstęp wolny.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).