Spotkanie Klubu Miłośników Historii Gminy Konopiska

W czwartek 15 września w budynku GCKiS (przy Zalewie Pająk) odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu Miłośników Historii Gminy Konopiska.

Przewodni temat to “Młyny, młynarze, stawy w majątku Konopiska”. Temat przybliży nam p. Barbara Herba.

Początek o godz. 17:00.

Wymaga wcześniejsza rezerwacja miejsc – Sylwia Rogacz (tel. 603-532-546). /GCKiS/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).