Spotkanie Klubu Miłośników Historii Gminy Konopiska

W czwartek, 23 lutego w budynku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach przy Zalewie „Pająk” odbędzie się spotkanie Klubu Miłośników Historii Gminy Konopiska.

Początek o godz. 16:00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej dyskusji o historii gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).