Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek

W piątek, 26 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Konopiskach odbędzie się spotkanie autorskie z pochodzącą z gminy Konopiska Anną Krystaszek, autorką thrillerów psychologicznych.

Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).