Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek w Konopiskach

Anna Krystaszek była gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach podczas piątkowego spotkania autorskiego.

Anna Krystaszek zadebiutowała w 2021 roku książką pt. “W cieniu terapeutki. Zazdrość”, która jest pierwszym tomem cyklu Siedem Grzechów Głównych. Nakładem wydawnictwa MUZA, ukazały się dwie kolejne książki noszące tytuł: “Wizje. Gniew” oraz “Pustelnia mordercy. Nieczystość”.

fot. Gminna Biblioteka Publiczna w KonopiskachKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).