Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

W hali sportowej w Konopiskach odbyło się spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską, lekarzem neurologiem i epileptologiem, aktorką, ale przede wszystkim autorką poczytnych książek.

Ałbena Grabowska może pochwalić się dorobkiem ponad 20 książek, z których prawdopodobnie największą popularność zdobyła saga „Stulecie Winnych”. Wyżej wymieniony tytuł został zekranizowany przez Telewizję Polską, a Grabowska ściśle współpracowała przy produkcji serialu jako konsultantka medyczno-historyczna oraz odtwórczyni epizodycznych ról. /GBP w Konopiskach/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).