Spotkania z fachowcem od lasów

Potrzebujecie konsultacji u specjalisty? Gmina Konopiska i Nadleśnictwo Herby wyszli na przeciw i organizują bezpłatne konsultacje. Nie są to konsultacje z Wójtem Jerzym Żurkiem, który ze “specjalistą” nie ma nic wspólnego. Są to natomiast spotkania ze specjalistą ds. lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa.

Spotkania te odbędą się w Herbach i Konopiskach.

Harmonogram:
10.10.- w Urzędzie Gminy Konopiska, w godzinach: 8:30-11:30
13.10.- w biurze Nadleśnictwa Herby, w godzinach: 8:00-12:00
24.10.- w Urzędzie Gminy Konopiska, w godzinach: 8:30-11:30
26.10.- w biurze Nadleśnictwa Herby, w godzinach: 8:00-12:00Kategorie:

8 odpowiedzi na “Spotkania z fachowcem od lasów”

 1. brat pisze:

  Panie po co te wpis o wójcie Zurku tak to był by artykuł informacyjny a tak wyszło z tego zła propaganda

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Mnie się bardzo podoba takie porównanie. Autor ma rację. Żurek nie jest fachowcem

  0
  0
 3. Patrycjusz pisze:

  Kasjusz, w Szczytnie nie uczyli że Białoruś pisze się z DUŻEJ litery?

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   Nie bywalem w szczytnie. W szkole jednak uczyli jak nisko upadali kapusie w PRL. Prawde uczyli. Poziom spolecznych nizin.

   0
   0
 4. Izolbu pisze:

  wojcio to fachowiec.od wydawania nie swojej kasy

  0
  0
 5. Izaak pisze:

  Procenty w szkle na stole=tylko tyle potrafi.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).