Sponsor wyjazdu radnych do Wisły zastrzegł sobie anonimowość!

Przedsiębiorca spoza gminy Konopiska, który wpłacił darowiznę w wysokości 3000 zł na luksusowy wyjazd szkoleniowy radnych Rady Gminy Konopiska do Wisły, zastrzegł sobie anonimowość.

Dane tego mężczyzny nie zostały mi udostępnione.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Sponsor wyjazdu radnych do Wisły zastrzegł sobie anonimowość!”

 1. IzaK pisze:

  To kiedy głosowanie w sprawie Hutek?

  12
  0
  • Katarzyna pisze:

   Ta sytuacja jest nie jasna nie tylko dla mnie .Jakoś nie mogę zrozumieć czy taki wyjazd z a tzw darowiznę był konieczny ,czy te pieniądze już podarowane nie można wykorzystać inaczej a nie na zabawę dla radnych?.Z pewnością są inne potrzebny gminne ,
   To jest mimo wszystko niewytłumaczalne.

   14
   1
  • elka pisze:

   No pewnie już niedługo, żeby radni nie zdążyli zapomnieć, że zostali obdarowani. Żałosne jest kto podejmuje decyzje w naszej gminie.

   4
   0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Fajna ta darowizna to znaczy się….że każda kur..wa może sponsorować gminę a niby to nie burdel? A może?

  13
  2
 3. Mieszkanka pisze:

  Było przeznaczenie darowizny czyli co napisał darczyńca łapówka na alkohole? Nie rozumiem takich darowizn dla urzędów? Skoro urząd darczyńca nie może być anonimowy.

  13
  0
 4. Robi pisze:

  Jest taka USTAWA O DZIAŁALNOŚCI LOBBINGOWEJ W PROCESIE STANOWIENIA PRAWA, warto przeczytać…

  12
  0
  • rubin pisze:

   Myślę, że przyjdzie czas że ktoś się tym zainteresuje. W zasadzie to bardzo dobrze, że wójt i radni połakomili sie na tą darowiznę. Wójt z Bałdygą myśleli że gminę mogą traktować jak swój folwark, a mieszkańcy są tak durni że wszystko “łykną”, niestety czasy się zmieniły, mieszkańcy zaczęli się uważnie przyglądać co wyprawia ta cała “ekipa” i przyjdzie czas że odpowiedzą za działania na szkodę mieszkańców…….

   6
   1
 5. PA pisze:

  Drodzy mili! Nie piszcie o żadnej odpowiedzialności czy o lobbingach, to jest bez znaczenia. System, który znaliśmy do 2020 r. nie wróci, właściwie tylko dzięki naszemu przyzwoleniu. Podwyżki dla “samorządowców” to ogólnokrajowa akcja, prezent od rządu za dobre wdrażanie zasad tresury społecznej w terenie. Wydaje mi się, że do kompletu brakuje sowitych podwyżek dla nauczycieli, żeby jeszcze lepiej prali mózgi naszym dzieciom i z jak największą gorliwością przygotowywali je do zaszczytnej roli posłusznych niewolników nowego systemu, gotowych nawet zgładzić swoich rodziców, np. za nieposłuszeństwo TV.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).