Spółka Nowaka i Chudzików zarobiła ponad 68 tys. zł

PPHU Aleksbud s.c. Ewa Chudzik, Sebastian Nowak, Artur Chudzik tylko w tym roku wykonała dla gminy trzy zlecenia. Budowę wjazdu do budynku wozowni OSP Aleksandria, utwardzenie terenu przy ZSP w Rększowicach i remont odcinka ul. Sosnowej w Aleksandrii. Aleksbud s.c. łącznie zarobiła 68 853,16 zł.

Faktury za te usługi znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Spółka Nowaka i Chudzików zarobiła ponad 68 tys. zł”

 1. Jasio pisze:

  kogo to panie obchodzi? Napisz Pan do Urzędu Marszałkowskiego to będziesz Pan miał o czym pisać przez 2 lata…

  0
  0
 2. Komunista pisze:

  To jakas rodzina z Pawlem Nowakiem?

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  to pociotki radnego powiatowego

  0
  0
 4. Artur pisze:

  Co was to obchodzi wygrali przetarg to zrobili o ile się nie mylę to jest to kwota za wykonanie a nie sam zarobek .kochane pismaki aferzysci i beztalencia gminne zabierzcie się do normalnej pracy a nie sensacji szukacie zawistne chamy . otwórz własną firmę kup maszyny paliwo sprzęt zatrudnij własnych pracowników oplac ZUS zamiast się cieszyć że wygrała firma z gminy to szukanie afery debile i banda ch.ja

  0
  0
 5. janek pisze:

  Mały człowiek mali ludzie tylko zazdroszczą a lenie nie wezmą się do pracy tylko koryto im uciekło teraz opisują i opluwają ludzi którzy pracują

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).