Śpiewanie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w Korzonku

W sobotę 12 listopada Rada Sołecka Korzonek – Leśniaki, KGW w Korzonku oraz sołtys Beata Młynarczyk zapraszają na wspólne śpiewanie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Początek od godz. 17:00 w świetlicy w Korzonku.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Śpiewanie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w Korzonku”

  1. Obiektywny pisze:

    Jak coś fajnego się dzieje to brak komentarzy – no cóż taka specyfika tego forum ,że tylko się opluwa ,wyszydza i podjudza .
    Brawo Korzonek !!!!

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).