Spidernet: Mogą wystąpić problemy z dostępem do internetu

W związku z naruszeniem konstrukcji komina na byłej Hucie w Blachowni jego górna część zostanie zdemontowana. W związku z powyższym nastąpią spore utrudnienia w dostępie do internetu dla klientów firmy Spidernet, którzy odbierają internet drogą radiową.

W dniu jutrzejszym rozpocznie się proces demontażu około 30 metrów górnej części komina. Wszystkie nadajniki radiowe (połączone z kominem) które są w zasięgu sieci światłowodowej zostaną sukcesywnie na nią przełączone. Natomiast anteny zlokalizowane na górnej części komina (klienckie) zostaną przeniesione na jego niższy poziom. W przypadku Klientów którzy utracą możliwość techniczną odbioru internetu drogą radiową zostaną przełączeni na sieć światłowodową. Cały proces planujemy zakończyć z dniem 23.12.2016 r. Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

Utrudnienia mogą dotknąć mieszkańców: Blachowni, Cisia, Aleksandrii, Wyrazowa, Konradowa, Szarlejki, Nowej Gorzelni, części Gnaszyna, Kopalni, Konopisk. /Spidernet/Kategorie:

3 odpowiedzi na “Spidernet: Mogą wystąpić problemy z dostępem do internetu”

 1. z hutek pisze:

  Myślę że to wójt żurek naruszył konstrukcje specjalnie żeby Gaska nie miał neta. Tajny współpracownik z gminy może coś widział, w końcu donoszenie ma w genach to może nam coś ujawni?

  0
  0
  • Ajk pisze:

   Z hutek tobie te uzywki mocno rozwalaja resztki szarych komorek . Byli niebiescy to dalej pracuja na wiele etatow. Sa mistrzami donosow I lamania ludzkich charakterow.Chodza I wesza, zreszta psy milicyjne przede wszystkim to maja we krwi!

   0
   0
 2. z odległej galaktyki pisze:

  Co ja tu czytam to ja nawet nie xD Przez te wszystkie komentarze dostałem raka

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).